O NAS

STRUKTURA PROJEKT to autorska pracownia projektowa, specjalizująca się w projektowaniu architektury oraz konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Ponadto zajmujemy się również wykonywaniem fotorealistycznych wizualizacji powierzonych nam inwestycji.

Na życzenie Inwestora zdobywamy wymaganą dokumentację, niezbędną do rozpoczęcia zamierzenia budowlanego. Dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami branżowymi realizujemy pełen zakres usług projektowych we wszystkich stadiach – począwszy od koncepcji po projekt budowlany i wykonawczy, na nadzorach autorskich skończywszy.

Wykonane przez naszą pracownie architektoniczno-konstrukcyjną projekty cechuje przede wszystkim funkcjonalizm, czystość formy oraz staranny dobór wysokich jakościowo materiałów. Za szczególnie wartościowe uważamy drewno i kamień, które są naturalnymi komponentami, nadającymi niepowtarzalny styl bryle budynku.

Wszelkie prace sporządzamy za pomocą legalnego licencjonowanego oprogramowania w oparciu o technologię BIM (Building Information Modeling), czyli tworzenie wielobranżowego trójwymiarowego modelu budynku, wykorzystywanego przez wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: Inwestora, Projektanta, Wykonawcę oraz Urzędników. Nowoczesne projektowanie pozwala nam wyeliminować błędy pojawiające się  podczas  tradycyjnego  opracowywania  dokumentacji,  co  w  rezultacie  znacząco  wpływa na obniżenie kosztu inwestycji na etapie budowy. W naszej pracy stawiamy na kompleksowość i komplementarność naszych usług, by znacznie ułatwić Inwestorowi realizację powierzonej inwestycji.

Stanowimy zgrany zespół, skupiający się na tworzeniu wysokiej jakości dokumentacji projektowej. Łączymy umiejętności oraz nowe technologie, tak by tworzyć dla Państwa innowacyjne pomysły i optymalne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!

mgr inż. Julian Iwicki